09:00
09:30
 

INTRO

Rejestracja + poranna kawa.

 

JOE LAZAUSKAS

Director of Content Strategy w Contently i Redaktor Naczelny The Content Strategist. w 2016 roku zdobył Digiday Award w kategorii Best Brand Publication. Dziennikarz technologiczny i marketingowy. Regularny współpracownik Fast Company. Jego publikacje pojawiały się między innymi w Mashable, Digiday i Forbes.

3 KLUCZE DO PRZYSZŁOŚCI CONTENT MARKETINGU

W dzisiejszych czasach każdy biznes chce używać content marketingu i storytellingu by zbudować więź z odbiorcami i rozwijać się szybciej. Niewiele firm wie czy robią to dobrze. Ta niepewność może paraliżować.

Nie powinna. Jesteśmy ludźmi, opowiadanie historii leży w naszej naturze. Od początków cywilizacji snuliśmy opowieści by budować relacje, uczyć, wzbudzać emocje. Obecnie, gdy mamy dostęp do najpotężniejszych narzędzi, przyszłość storytellingu jawi się wyłącznie w jasnych kolorach. A przyszłość należy do opowiadających – w biznesie i życiu codziennym.

W swojej prezentacji, Dyrektor Content Strategy Contently Joe Lazauskas odkryje przed wami schematy, które pozwoliły najsłynniejszym mówcom i markom zbudować niemal intymne relacje z milionami oraz opowie jak fuzja technologii i kreatywności zmieni sposób, w który tworzymy przełomowe treści. Nigdy już nie pomyślicie o storytellingu w ten sam sposób.

 

IMAAD AHMED

Imaad jest od czterech lat Dyrektorem Marketingu w WARC. WARC to sieciowy serwis wiedzy i informacji, oferujący najlepszą praktykę, insighty i dowody na skuteczność reklamową wiodących marek międzynarodowych. Podczas swojej pracy w WARC, Imaad skutecznie zwiększył rozpoznawalność i korzystanie ze wsparcia firmy wśród jej kluczowych odbiorców – agencji reklamowych i mediowych, właścicieli marek i mediów – dzięki zróżnicowanym strategiom związanym z treściami, danymi i digitalem. Przed WARC, Imaad zdobywał doświadczenie głównie w sektorze eventowym, stojąc na czele zespołów marketingowych w IQPC, Emap i i2i Events Groups, pracując dla klientów z rozmaitych sektorów – handlu detalicznego, obronności i przemysłu paliwowego. Absolwent Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Oxfordzkiego.

CO ROZWÓJ „DARK SOCIAL” OZNACZA DLA MARKETERÓW?

84% treści jest udostępnianych przez platformy „dark social”, lecz 90% budżetu reklamowego dla mediów społecznościowych wydawane jest na platformach publicznych. To ogromna rozbieżność. Czym jest „dark social”? Jak różni się w zależności od kategorii? Czego marki mogą się z niego nauczyć? Coraz większa popularność ekosystemów komunikatorów i związane z tym wyzwania dla marek są dla marketerów szansą, której muszą być świadomi. A Ty? Jesteś gotowy?

 

PAUL KONTONIS

Paul Kontonis jest Dyrektorem Marketingu w WHOSAY, agencji influencer marketingu, której zaufały największe marki świata. Paul jest odpowiedzialny za nadzorowanie strategii i inicjatyw agencji w zakresie marketingu, komunikacji i publikacji. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z mediami i jest jednym z wiodących ekspertów w dziedzinie biznesu, marketingu, programowania, międzyplatformowej dystrybucji video i monetyzacji oryginalnych treści cyfrowych. Wcześniej Kontonis sprawował funkcję Dyrektora Marketingu i Komunikacji w Digiday Media, pracując z takimi markami jak Digiday, Glossy i Tearsheet. Jego doświadczenie obejmuje też pracę na stanowisku Wice Dyrektora ds. Strategii w Studio71, wcześniej Collective Digital Studio, wieloplatformowej i wielokanałowej sieci rozrywkowej. Jest Dyrektorem Global Online Video Association, grupy reprezentującej sieci mediowe i platformy video. Absolwent Ekonomii i Psychologii Uniwersytetu Nowojorskiego.

INFLUENCER MARKETING JEST PRZYSZŁOŚCIĄ REKLAMY MOBILNEJ.

Urządzenia mobilne, platformy i aplikacje są już bardzo dobrze zdefiniowane. Ale jaki jest najlepszy format reklamy mobilnej? Reklamy mobile display i pop-up są straszne. Pre-roll to tragedia, a posty sponsorowane dają tak słabe efekty, że nie uwierzylibyście danym. Jaki jest więc najlepszy sposób na to, by kampania reklamowa dotarła do użytkowników urządzeń mobilnych? Dane i skuteczność wskazują na influencer marketing. Przyjrzyjmy się faktom!